Makaleler

Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi 2017’de de “Anne Dostu Ürün” Seçildi

Yayın tarihi: 11 Ocak 2018

Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi IBS 2017 Ödülleri oylamasında anneler tarafından “Anne Dostu Ürün” ödülüne layık görüldü. 9 kategorinin yer aldığı IBS 2017 Ödülleri’nde her yıl olduğu gibi emziren annelerin çatlayan meme uçlarını korumaya yardımcı olan Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi “Anne Dostu Ürünü” kategorisinde ödüle layık görüldü. Bu ödül, Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi’nin IBS Ödülleri’nde arka arkaya aldığı 3. “Anne Dostu Ürün” ödülü.

15-17 Aralık 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen yılın en trend anne bebek çocuk fuarı IBS, son 3 yıldır IBS Ödülleri’ne ev sahipliği yapıyor. Bu sene 9 kategoride 1 Kasım – 6 Aralık 2017 tarihleri arasında halk oylaması gerçekleştirildi.

15 Aralık 2017 tarihinde IBS 2017 Ödülleri özel bir tören ile sahiplerini buldu. Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi, bu oylamada anneler tarafından 2017’nin “Anne Dostu Ürün” ü seçildi.

En Büyük Zorluk Meme Çatlakları

Araştırmalarda emziren anneler, emzirme döneminde yaşadıkları en büyük zorluğun meme ucu çatlakları olduğunu belirtiyor (Lansinoh Uluslararası Emzirme Araştırması 2017). Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi, emzirme döneminde annelerin yaşamış olduğu meme ucu çatlaklarının korunmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede anneler emzirmeye devam edebilir.

Emzirmeden Önce Silinmesi Gerekmez

Doğal ve hiçbir katkı, koruyucu madde içermeyen Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi’nin en önemli özelliği “Emzirmeden Önce Silmeye Gerek Duyulmamasıdır.” Dünyada İngiliz Allerji Kurumu’nun onayını alan tek meme ucu kremi olarak hipoallerjeniği onaylanmıştır.

Tadı ve kokusu olmayan Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi, anne sütünün tadını ve kokusunu almaya devam edebilir ve emmeyi sürdürebilirler.

Anne ve bebek için güvenli Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi’ni 3. defa “Anne Dostu Ürün” ödülüne layık gören tüm annelerimize teşekkürler…

IBS 2017 Ödülleri:

1 Kasım – 6 Aralık 2017 tarihleri arasında halk oylamasına sunuldu. IBS Ödülleri kategorileri: "Hamile Dostu Ürün", "Bebek Dostu Ürün", "Çocuk Dostu Ürün", "Anne Dostu Ürün", "Aile Dostu Ürün", "İnovasyon" ve "Yılın Ürünü"; "Sosyal Sorumluluk" ve “Sosyal / Dijital Medya” kategorilerinde jüri tarafından belirlenen 5 finalist halk oylamasına sunuldu.

İlgili Kategoriler

Ürünler Hakkında Merak Ettikleriniz   Lansinoh Hakkında Haberler   Emzirme   Emzirmeyi Sürdürme  

İlgili ürünler