Makaleler

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Kurulumu

Yayın tarihi: 7 Şubat 2017

Bebeğinize anne sütü depolamak ya da anne sütü üretiminizi desteklemek için göğüs pompası kullanılması önerilir. Bu süreçte kullanmış olduğunuz ürünlerin anne sütü ile temas eden tüm parçaları sökülüp her kullanımdan sonra mutlaka temizlenmelidir. Ardından yeniden kurulmalıdır. Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası kurulumu oldukça basittir. Göğüs pompanızın kurulumu hakkında bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilir, yazımızı okuyabilirsiniz.

Kurulumdan önce;

  • Göğüs pompalarınızın parçalarına dokunmadan önce ellerinizi bol su ve sabunla yıkayınız.
  • Kullanmadan önce tüm parçaların tamamen kuru olduğundan emin olunuz.

 

  • Mor diyaframı, sağım seti gövdesinin üstüne, oklar yukarıda kalacak şekilde yerleştiriniz.
  • Diyafram kapağını, mor diyaframı içine alacak şekilde sağım seti gövdesine saat yönünde çevirerek takınız.
  • Silikon göğüs yastığını, göğüs aparatının içine yerleştirin ve kenarlarının tam olarak oturduğundan emin olun. Ardından göğüs aparatını, sağım seti gövdesine doğru iterek takınız.
  • Beyaz valfi sağım seti gövdesinin alt kısmındeki yuvarlak deliğe nazikçe takınız.
  • Biberon şişesini çevirerek sağım seti gövdesi ile birleştirin ve setin sabitliğini kontrol ediniz.
  • Hortumu, diyafram kapaklarının arka kısmına tam olarak oturacak şekilde takınız. Hortumun diğer ucunu ise pompa bağlantısına takınız.

Pompanızın tam olarak sabitlenmesi için süt saklama şişesini, şişe standına yerleştiriniz.

Pompanızı elektrik ile kullanmak istiyorsanız, AC adaptörü pompanın sağ tarafında bulunan güç bağlantı soketine sokun. Alternatif olarak, pompanızı 6 adet AA pili le de kullanabilirsiniz.

Sağımdan sonra, kapama disklerini biberon halkasına geçirerek sütünüzü dolapta saklayabilirsiniz. Anne bebeğinin yanında yokken babalar NaturalWave Biberon Emziği’ni kullanarak bebeklerini sağılmış anne sütü ile besleyebilirler.

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası’nı Temizleme veya Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Kullanımı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İlgili Kategoriler

Ürünler Hakkında Merak Ettikleriniz   Kurulum  

İlgili ürünler