Makaleler

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Kullanımı

Yayın tarihi: 7 Şubat 2017

Bebeğinize anne sütü depolamak, göğsünüzü rahatlatmak ya da anne sütü üretiminizi desteklemek için göğüs pompası kullanılması önerilir Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası’nın kurulumu kolay, kullanımı rahattır. Düzenli sağım yapacak anneler için idealdir. Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası kullanımı hakkında bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilir, yazımızı okuyabilirsiniz.

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası annelerin hızlı ve kolay sağım yapabilmeleri için özel olarak dizayn edilmiştir.

“Uyarı” ve “Sağım” fazları ile bebeğinizin doğal emme ritmini taklit eder, süt üretimizi destekler. İlk faz, “Uyarı Fazı”, hızlı ritmi ve düşük vakum gücü ile göğsünüzü uyarır ve süt akışının başlamasına yardımcı olur. İkinci faz, “Sağım Fazı” ise daha derin ve yavaş ritim ile sütü memeden çıkarır.

  • “Uyarı Fazı” ve “Sağım Fazı”nda bulunan 6 farklı ayarlanabilir vakum seviyesi ile konforlu ve rahat sağım sağlayabilirsiniz.
  • LED göstergeler sayesinde hangi vakum düzeyinde sağım yaptığınızı görebilirsiniz.
  • Silikon göğüs yastığı, sağım sırasıda göğsünüzün hava almasını engeller ve etkin bir sağım sağlar.
  • Kapalı tasarımı ve diyafram sistemi sayesinde sütün hortuma ve pompa motoruna geri kaçışı engellenir. Anne sütünün hijyeni korunur.

Sağımdan sonra, kapama disklerini biberon halkasına geçirerek sütünüzü dolapta saklayabilirsiniz. Anne bebeğinin yanında yokken babalar NaturalWave Biberon Emziği’ni kullanarak bebeklerini sağılmış anne sütü ile besleyebilirler.

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası’nı Temizleme veya Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Kurulumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İlgili Kategoriler

Ürünler Hakkında Merak Ettikleriniz   Kullanım  

İlgili ürünler