Makaleler

Lansinoh HPA Lanolin Krem “Anne Dostu Ürün” Ödülünün Sahibi Oldu

Yayın tarihi: 10 Ocak 2017

11.000 Annenin Oyları İle Belirlenen IBS 2016 Ödüllerinde, Lansinoh HPA Lanolin Krem “Anne Dostu Ürün” Ödülünün Sahibi Oldu. Türkiye’nin en önemli anne bebek çocuk fuarı IBS, 16-18 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde geniş bir katılımla gerçekleşti. 7 kategoride, 338 ürünün yarıştığı ve 11.000’in üzerinde kişinin oylamasıyla belirlenen IBS 2016 Ödülleri, 16 Aralık’da yapılan ödül töreni ile sahiplerini buldu. Annelerin emzirme dönemindeki en büyük yardımcısı Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da İBS 2016 Anne Dostu Ürün ödülünün sahibi oldu.

Emzirmek doğal bir süreç olsa da, emzirmeye başlangıçta bazı zorluklar yaşanabilir. Özellikle göğüs ucu ağrıları ve çatlakları erken dönemde emzirmeyi bırakmanın en önemli nedenidir.

Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi, emzirme dönemde annelerin yaşadığı göğüs ucu ağrılarının hızlı ve güvenli şekilde iyileşmesini desteklemektedir. 11.000 annenin oyları ile belirlenen İBS Ödülleri’nde, annelerin hayatını kolaylaştıran Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi “Anne Dostu Ürün” kategorisi ödülünün sahibi oldu.

“Lansinoh olarak yaptığımız iş ürün satmanın çok ötesinde. Biz anne bebek arasındaki bağın güçlenmesi ve bebeklerin daha uzun süre anne sütü ile beslenmesi için çalışıyoruz. Lansinoh’un annelerin ve bebeklerin hayatına getirdiği konfor ve mutluluk ise en önemli ölçütümüz. Lansinoh HPA Lanolin Krem IBS Anne Dostu Ürün Ödülünün hem 2015, hem de 2016 yılında sahibi oldu. Annelerin oylarıyla belirlenen bu ödül, bizim için çok büyük mutluluk ve motivasyon kaynağı oldu.” Derya İşçioğlu, Lansinoh Türkiye Pazarlama Müdürü.

 

Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi

Annelerin Lansinoh ile ilk tanıştıkları ürün olan Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi, annelerin emzirme döneminde yaşadıkları göğüs ucu ağrılarının dindirilmesi ve çatlaklarının iyileşmesinin desteklemektedir. Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi, saf HPA lanolin içeriği ve yüzde yüz doğal, yüzde yüz hipoalerjenik yapısı ile anne ve bebek için güvenlidir. İngiliz Alerji Kurumu’nun da onayını almış dünyadaki tek göğüs ucu kremi olan Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi’nin emzirmeden önce silinmesi gerekmez. Böylece bebek, anne sütünün tadını ve kokusunu alır, anne memesini reddetmez. Ayrıntılı bilgi

 

IBS Ödülleri Kategorileri

IBS 2016 Ödülleri 1 Kasım – 1 Aralık 2016 tarihleri arasında halk oylamasına sunuldu. 11 000 kişinin katıldığı oylamada; 7 kategoride 338 ürün yarıştı. IBS Ödülleri kategorileri: "Hamile Dostu Ürün", "Bebek Dostu Ürün", "Çocuk Dostu Ürün", "Anne Dostu Ürün", "Aile Dostu Ürün", "İnovasyon" ve "Yılın Ürünü"; "Sosyal Sorumluluk" ve “Yılın İlham Veren Annesi” kategorileri jüri tarafrından özel olarak ödüle layık görüldü.

İlgili Kategoriler

Ürünler Hakkında Merak Ettikleriniz   Lansinoh Hakkında Haberler   Emzirme   Emzirmeyi Sürdürme  

İlgili ürünler